Обґрунтування управлінських рішень в інноваційній діяльності підприємства

Lesia Valeriivna Strunina

Анотація


Вступ. У статті описано зміст та взаємозв’язок основних управлінських рішень при виконанні керівниками функцій усвідомлення, планування, організації, мотивації та контролю у процесах підготовки і реалізації інноваційної діяльності підприємства.

Мета. Стаття присвячена дослідженню питання управління інноваційною діяльністю підприємства з позиції прийняття рішень на різних рівнях керівництва організацією.

Метод (методологія). З використанням методу порівняння розглянуто схожість між потребами людини та потребами підприємства. Абстрактно-логічний метод застосований при дослідженні сучасних методик прийняття рішень і тайм-менеджменту.

 Результати. Визначено напрями та відповідні очікувані результати здійснення інноваційної діяльності підприємством відповідно до кожного рівня потреб, які формуються під впливом сучасного стану середовища функціонування та рівня розвитку підприємства.

З метою обґрунтованого та детального планування заходів інноваційного спрямування, у статті запропоновано модель систематизації завдань, засновану на адаптації сучасних методик прийняття рішень і тайм-менеджменту до умов здійснення підприємством інноваційної діяльності.

Визначено потреби працівників підприємства, задіяних у реалізації заходів інноваційного спрямування, та особливості їх мотивації та контролю діяльності, відповідно до специфіки робіт, передбачених інноваційним процесом.


Ключові слова


управління підприємством; рішення; інноваційна діяльність; рівень потреб; завдання; ефективність

Повний текст:

PDF (English)

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017