Cтан управління операційними необоротними активами сільськогосподарських підприємств України

Nataliia Vasylivna Smyrnova

Анотація


Вступ. Результативність менеджменту аграрних організацій значною мірою залежить від раціональності формування та ефективності використання його активів, основну частку яких складають операційні необоротні активи. Проте деякі питання щодо сутності та складу операційних необоротних активів у галузі сільського господарства, особливостей їх формування та управління ними залишаються недостатньо дослідженими.

Мета – виявлення особливостей і проблем управління операційними необоротними активами сільськогосподарських підприємств в Україні та окреслення шляхів їх вирішення.

Метод (методологія). У процесі досліджень використано методи: конкретизації; монографічний; критичного аналізу; структурного, трендового, регресійного аналізу.

Результати. Уточнено поняття і склад операційних необоротних активів. Розглянуто галузеву специфіку та особливості управління операційними необоротними активами сільськогосподарських підприємств. Досліджено тенденції формування окремих видів операційних необоротних активів в аграрних підприємствах України. Відображено вплив специфіки галузі сільського господарства на формування і використання операційних необоротних активів та проблеми, що з цим пов’язані. Окреслено шляхи вирішення окремих проблем.

Сфера застосування результатів. Результати роботи можуть бути застосовані для удосконалення державного регулювання формування матеріально-технічної бази сільського господарства та для формування фінансової стратегії формуваннями аграрного типу.

 


Ключові слова


активи; операційні необоротні активи; тенденція; сільське господарство; структура; управління

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017