Альтернативне інвестування як спосіб диверсифікації інвестиційного портфеля: інвестиції в колекції вин

Lyudmila Ivanivna Khomutenko, Anna Volodymyrivna Usenko

Анотація


Вступ. Кожен інвестор зацікавлений в отриманні максимального доходу на всіх проміжках інвестиційного процесу. Виникає необхідність хеджування інвестиційних ризиків для збільшення загального рівня очікуваної прибутковості. У сучасних умовах вирішення проблеми вибору шляхів диверсифікації інвестиційного портфеля потребує розширеного тлумачення та конкретизації.

Мета. Здійснити аналіз сучасного стану ринку альтернативних інвестицій; дослідити ефективність вкладання у матеріальні нетрадиційні активи; визначити потенційні переваги та ризики для інвестора від інвестування у колекції вин.

Результати. У статті досліджено функціонування сучасного ринку альтернативних інвестицій, зокрема інвестицій у колекції вин; зроблено якісний та кількісний вимір сучасного рівня розвитку альтернативних інвестиційних процесів на світовому рівні; розглянуто основні аспекти нетрадиційної інвестиційної діяльності, ключові переваги та недоліки, проаналізовано ризики від залучення інвестицій у винні колекції.


Ключові слова


альтернативні інвестиції; нетрадиційні об’єкти інвестування; вкладання у винні колекції; специфічні активи; показники інвестування; інвестиційна діяльність; хеджування ризиків; диверсифікація портфеля інвестицій

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017