Формування системи управління економічною безпекою промислових підприємств

Oleksiy Viktorovych Vasyliev, Viktoria Ihorivna Meyta

Анотація


У статті розглянуто чинники, що обумовлюють необхідність створення системи управління економічною безпекою промислових підприємств. Проаналізовано концептуальні підходи до визначення системи економічної безпеки підприємства вітчизняними та іноземними науковцями. Встановлено мету, завдання, принципи, об’єкти, суб’єкти системи управління останньою. Виділено основні етапи формування системи. Обґрунтовано доцільність створення служби економічної безпеки на промислових підприємствах та запропоновано оптимальний її склад. Ефективність та надійність сформованої системи пропонується оцінювати, спираючись на такі критерії: підприємство зберігає та примножує матеріальні цінності, йде шляхом сталого розвитку; своєчасно попереджає кризові ситуації і нейтралізує негативні чинники, що впливають на його діяльність. 


Ключові слова


економічна безпека; промислове підприємство; система; принципи; управління економічною безпекою; служба безпеки; критерії

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017