Європа без кордонів!

Дата: 8-05-2024, 17:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» досліджували Європу, не перетинаючи кордон кампусу.

У межах Днів Європи 2024 відбувся квест, під час якого студенти груп ПРт-41 та ПРт-42 сформували три команди: «Дунай», «Єдність» та «Єврокоманда», змагалися за першість, перевіряючи свої знання про європейські країни, столиці, ЄС, досліджуючи європейську літературу.

«Сучасний світ потребує єдності, співпраці, взаєморозуміння та  підтримки. Сьогоднішня зустріч – це можливість дізнатися більше про інші держави!» - зазначила ведуча заходу.

За результатами гри команда «Дунай» здобула перемогу, продемонструвавши свою кмітливість, розум та стратегічне мислення.

Такі зустрічі об’єднують молодь, яка прагне пізнавати, розвиватися, змінювати світосприйняття.