Удосконалення ланцюгів постачання в умовах трендів міжнародного бізнесу

Andrii Fedorovych Hukaliuk

Анотація


Вступ. В умовах ринкової конкуренції та глобалізації світової економіки як пріоритетний напрям економічного розвитку виступає концепція інтегрованої логістики, яка заснована на консолідації учасників системи для забезпечення неперервності, зниження сукупних витрат в усіх ланках логістичного ланцюга від виробника до споживача при задоволенні запитів споживачів щодо якості товарів і послуг, а також максимізації загального економічного ефекту. Тому виникає потреба у подальшому дослідженні питань управління ланцюгами в умовах міжнародного бізнесу та окреслення перспектив подальшого розвитку.

Мета. Виявлення особливостей створення ланцюгів постачання в межах міжнародного бізнесу і відповідна їх перебудова з урахуванням специфіки логістичних рішень в умовах глобалізації та конкуренції.

Результати. Досліджено особливості формування ланцюгів постачання в новому міжнародному середовищі бізнесу, розглянуто ключові тенденції у світовому просторі. Висвітлено сучасні виклики середовища, перспективи розвитку та можливості впровадження нових технологій в управлінні ланцюгами постачання. Обгрунтовано теоретико-методологічні засади здійснення логістичного менеджменту під час зовішньоекономічної діяльності. Встановлено ключові аспекти досконалості сучасних ланцюгів поставок та окреслено їх глобальний характер. 


Ключові слова


ланцюг постачання; глобалізація; мережева економіка; електронна логістика; управління ланцюгами постачання; логістична інфраструктура

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017