Механізм управління прибутковістю банку

Olena Oleksandrivna Krepak

Анотація


Вступ. У статті розглянуто основні підходи та рекомендації, що сприяють підвищенню прибутковості банківської діяльності в умовах сучасної економіки.

Мета. Дослідити механізм управління прибутковістю, узагальнити методичні і теоретичні засади та розробити практичні рекомендації щодо управління доходами та витратами комерційного банку в сучасних кризових умовах господарювання з метою оптимізації ефективності діяльності комерційного банку.

Методи (методологія). Дослідження було проведено за допомогою методів горизонтального та вертикального аналізу, які дають змогу визначити динаміку та структуру прибутковості, а також порівняння, графічного, табличного та  статистичного методів.

Результати. Зроблено висновок про те, що для збільшення ефективності управління прибутковістю банку необхідно запропонувати заходи із збільшення відсоткових і комісійних доходів та зменшення рівня витрат за рахунок залучення ресурсів та збільшення обсягу активів. 


Ключові слова


прибутковість; управління прибутком банку; аналіз; діяльність банку; активи; пасиви

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017