Особливості здійснення фінансового оздоровлення підприємства

Volodymyr Volodymyrovych Kostetskyy

Анотація


Вступ. У статті досліджено вітчизняні та зарубіжні підходи до визначення заходів фінансового оздоровлення підприємств. Наведено практику застосування способів відновлення платоспроможності боржника.

Мета. Метою статті є аналіз та узагальнення теоретичних та практичних підходів до визначення заходів, форм та методів фінансового оздоровлення підприємства, а також доцільності його здійснення в умовах кризи.

Метод (методологія). Використано такі методи дослідження економічних явищ і процесів: наукової абстракції (теоретичні узагальнення найбільш суттєвих підходів до фінансового оздоровлення), графічний (схематична візуалізація алгоритму здійснення фінансового оздоровлення підприємств).

Результати. Надано пропозиції щодо застосування заходів фінансового оздоровлення на підприємствах, що дасть змогу надалі використовувати його як інструмент в організаційно-економічному механізмі антикризового управління.


Ключові слова


фінансове оздоровлення підприємства; санація підприємства; антикризове управління; джерела фінансування санаційних заходів; санаційна спроможність; платоспроможність

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017