Моніторинг сучасного рівня розвитку національної автотранспортної системи України

V. V. Burkun

Анотація


Розвиток автотранспортної системи особливо важливий для України як транзитної держави. Наша країна має великий потенціал для здійснення транзитних перевезень завдяки досить розгалуженій мережі автомобільних доріг і проходженню через країну трьох європейських транспортних коридорів.

Метою нашого дослідження є аналіз сучасного рівня розвитку національної транспортної системи України.

За перевезенням пасажирів автомобільним транспортом у напрямку міжнародного сполучення на першому місці серед регіонів у 2016 році виявилася Львівська область, на другому – місто Київ, на третьому – Харківська область, а на останньому місці опинилася Хмельницька область.

За перевезенням пасажирів автомобільним транспортом у напрямку міжміського сполучення ТОП-3 зайняли Львівська, Одеська та Київська області, на останньому місці рейтингу виявилася Луганська область. Таким чином, за кількістю перевезень пасажирів автомобільним транспортом у різних напрямках місто Київ і Київська область займають перші позиції, а Луганська область – останнє місце.

Аналізуючи пасажирообіг по Україні за видами транспорту, можна стверджувати, що автомобільний транспорт вдало конкурує з залізничним і разом ці два види транспортних перевезень займають лідерські позиції.

Отже, доведено, що одним з найважливіших стратегічних напрямків розвитку національної економіки є використання транзитно-транспортного потенціалу країни і забезпечення ефективного функціонування автотранспортної системи України.


Ключові слова


автотранспортна система; реформування; моніторинг; транзитні коридори; транзитно-транспортний потенціал

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017