Умови забезпечення економічної безпеки держави перехідного періоду при економічній інтеграції

Yevhen Valeriyovych Nikishyn

Анотація


Стаття присвячена теоретичним та методологічним аспектам структурної перебудови економіки України для успішної інтеграції та ефективної співпраці зі структурами та країнами ЄС з метою досягнення в період асиміляції рівня економічної та продовольчої безпеки не нижче ніж у розвинутих країнах. У статті сформульовані основні проблеми економічної безпеки держави перехідного періоду при зміні курсу економічної інтеграції.

Виявлено основні закони і чинники, які необхідно враховувати для визначення проблем економічної безпеки України при зміні курсу інтеграції.. Сформульовано основні принципи успішної інтеграції країни в Європейський економічний союз. Проаналізовано основні підсумки інтеграції країн Центральної та Східної Європи та виявлено фактори асиметричності партнерства і консервації відсталості деяких країн-членів ЄС. Сформульовано завдання забезпечення економічної та продовольчої безпеки України, які необхідно вирішувати при асиміляції в Європейський економічний Союз.


Ключові слова


економічна безпека; інтеграція; конкурентоспроможність; перехідний період; Європейський Союз; Україна

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017