Управління розвитком туристичної галузі через реалізацію механізмів державно-приватного партнерства

Alona Volodymyrivna Kravtsova

Анотація


Вступ. У статті проаналізовано сутність державно-приватного партнерства як механізму державного управління розвитком туристичної сфери та проведено теоретичний аналіз змісту термінів, що визначають цю економічну категорію шляхом систематизації праць зарубіжних та українських авторів. На основі проведеного дослідження доведено доцільність інвестиційного стимулювання розвитку регіонів через форми державно-приватного партнерства на основі запропонованих принципів колабораційних процесів у туризмі.

Мета. Метою статті є дослідження особливостей використання державно-приватного партнерства в механізмі державного управління розвитком туристичної сфери з визначенням напрямів інвестиційного розвитку регіонів.

Метод (методологія). На основі методів системно-структурного аналізу, причинно-наслідкового аналізу, синтезу та аргументації запропоновано напрями інвестиційного розвитку регіонів.

Результатом проведеного дослідження стало визначення особливостей  державно-приватного партнерства та формування принципів колаборації в туризмі.


Ключові слова


туризм; державно-приватне партнерство; розвиток; коллаборація

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017