Оцінка ефективності управління соціально-трудовими відносинами в Україні

Oksana Oleksandrivna Petrashchak, Andrii Vasylovych Kobrynskiy

Анотація


Вступ. Світовий досвід переконливо свідчить, що соціально-трудові відносини завжди слугують індикатором ефективності соціальних та економічних реформ у будь-якій країні, важливим чинником продуктивної праці, якості життя й розвитку особистості. На кожному етапі розвитку суспільства об’єктивно виникає потреба прогресивних змін у стані соціально-трудових відносин, пошуку можливостей їх модернізації без соціальних та економічних втрат і руйнацій.

Мета. Метою дослідження є проведення оцінки ефективності управління соціально-трудовими відносинами в Україні для поглиблення практичних засад щодо забезпечення прогресивних якісних змін у розвитку соціально-трудових відносин у підприємницькій діяльності, спрямованих на зростання ефективності таких відносин адекватно завданням модернізації економіки.

Метод. Використано графічно-аналітичний метод для ілюстрації досліджуваних процесів, кваліметричний метод для вдосконалення системи показників оцінювання соціально-трудових відносин та економіко-математичний метод для оцінювання стану соціально-трудових відносин.

Результати. Вважаємо, що інвестування держави і місцевих органів влади у розвиток людського капіталу є свідчення регулювання соціально-трудових відносин. Скорочення частки видатків на освіту, охорону здоров’я, духовний та фізичний розвиток є свідченням зменшення регуляції сфери соціально-трудових відносин з боку держави, що відповідає реформі про децентралізацію. Водночас значна частка видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення (25-28 %) змушує багатьох працюючих ставити під сумнів значення зайнятості в офіційному секторі економіки, роль праці як головного джерела доходу для працездатних осіб. Соціальна відповідальність держави і бізнесу має полягати у створенні продуктивних робочих місць, забезпечених конкурентною зарплатою і сприятливими умовами праці. Спостерігається зростання кількості підприємств, на яких відбувались страйки, та залучених до цього процесу працівників, що є свідченням формування середовища для соціального діалогу. Результати дослідження показали, що в Україні поширений комбінований тип соціально-трудових відносин у формі суміщення «стриманого авторитарного патерналізму» із елементами соціального партнерства.


Ключові слова


соціально-трудові відносини; людський потенціал; видатки на соціальний розвиток; колективно-договірне регулювання; соціальний діалог; економічний розвиток

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017