Підсистема управління персоналом як складова менеджменту аграрних організацій

Hanna Ivanivna Didur, Nataliia Vasylivna Smyrnova

Анотація


Вступ. Практика діяльності сучасних підприємств дозволяє стверджувати, що без ефективного управління персоналом неможливо забезпечити ефективність та конкурентоспроможність організації як цілісної системи. Проте в аграрних підприємствах України на формування ефективної системи управління персоналом не звертається належна увага.

Мета – виявлення особливостей та пошук шляхів формування ефективної підсистеми управління персоналом в аграрних організаціях.

Метод (методологія). У процесі дослідження використано методи: монографічний, критичного та структурованого аналізу; трендового аналізу.

Результати. Досліджено проблеми управління персоналом у сільськогосподарських підприємствах України. Визначено складові підсистеми управління персоналом у менеджменті організації. Виділено ієрархічні рівні підпорядкування функцій управління персоналом. Запропоновано напрямки удосконалення системи управління персоналом в аграрних підприємствах.

Сфера застосування результатів. Результати дослідження можуть бути застосовані для удосконалення менеджменту аграрних організацій шляхом формування ефективної підсистеми управління персоналом.


Ключові слова


управління персоналом; менеджмент; система; функції; сільське господарство

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017