Проблеми формування та розвитку корпоративного управління акціонерними товариствами в Україні

Nadiya Valeriyivna Nazarchuk, Iryna Petrivna Malyk

Анотація


Метою роботи є систематизація проблем розвитку ефективних систем корпоративного управління в Україні за допомогою виявлення основних конфліктів всередині корпорації, компетентнісного підходу, а також ресурсного потенціалу корпорації.

Методологія. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених щодо корпоративного управління. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод.

Результати: розглянуто проблематику впровадження і адаптацію традиційних методів управління корпораціями, з акцентом на системні підходи управління, які об'єднують корпоративні стратегії, компетентісні характеристики, а також ресурсний потенціал корпорації. Запропоновано рекомендації щодо підвищення захисту інтересів акціонерів у процесі впровадження організаційних незалежних органів управління.


Ключові слова


корпоративне управління; акціонерне товариство; корпорації; системний підхід; система корпоративного управління; корпоративні конфлікти; інтереси акціонерів; органи управління

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017