Цільові групи користувачів послуг інтелектуальних транспортних систем

Olga Kostyantynivna Katerna

Анотація


Вступ. У статті наведено результати дослідження сутності інтелектуальних транспортних систем, ідентифікації суб’єктів послуг, їх інтереси та подальші стратегії співпраці. Інтелектуальні транспортні системи розглядаються як сучасні системи, які використовують інформаційні та комунікаційні технології для покращення та безпеки руху трафіку та ефективної підтримки транспортування пасажирів або вантажів.

Мета. Метою статті є ідентифікація цільових груп користувачів послуг інтелектуальних транспортних систем.

Метод (методологія). Для досягнення поставленої в роботі мети використано методи дослідження на основі системного підходу, теорії управління та теорії прийняття рішень. Для виявлення наукового завдання використано системний аналіз.

Результати. Розроблена класифікація, яка найбільш повно охоплює цільові групи користувачів послуг інтелектуальних транспортних систем, якими є суб’єкти державного регулювання, національного, приватного сектору та споживачі транспортних послуг. Описані основні принципи співпраці між ними та інтереси кожної сторони. В статті представлені групи зацікавлених сторін для проектів інтелектуальних транспортних систем з деталізацією на різні ступені складності.


Ключові слова


зацікавлені сторони; інтелектуальні транспортні системи; інформаційні технології; транспортна система; трафік; цільові групи користувачів

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017