Сучасні проблеми та перспективи розвитку системи міського транспорту

Volodymyr Stanislavovych Postnikov

Анотація


Сучасні умови розвитку диктують нові умови розвитку та функціонування міського транспорту, що зумовлено в першу чергу значною завантаженістю транспортних міських мереж та зміною підходів до їх експлуатації. Проте, об’єктивна економічна ситуація не дає можливостей повноцінного використання його потенціалу. Таким чином, повне та раціональне використання чинних можливостей стає можливим лише при визначенні пріоритетних напрямів його розвитку, та, відповідно, їх реалізації, що в свою чергу актуалізує дослідження та формує його мету. На цьому шляху важливого значення набуває залучення іноземного досвіду експлуатації системи міського транспорту з урахуванням вітчизняних реалій.

Визначено основні підходи до елементів міського транспорту та окреслено ключові складові цієї системи.

Досліджено основні моделі регулювання та фінансового забезпечення системи міського транспорту. Систематизовано досвід європейських країн в цій царині. На основі проведеного дослідження запропоновано основні напрями розвитку систем міського транспорту в Україні.


Ключові слова


фінансування; система міського транспорту; інфраструктурні проекти

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017