Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності телекомунікаційних компаній України

Halyna Arturivna Otlyvanska

Анотація


Вступ. Телекомунікаційні компанії України працюють у нестабільних політико-економічних та жорстких конкурентних умовах при низькому рівні платоспроможного попиту, що ускладнює процес формування ефективного фінансового забезпечення інвестиційної діяльності.

Мета статті полягає у визначенні стану та тенденцій у формуванні фінансового забезпечення інвестиційної діяльності трьох телекомунікаційних компаній України – «Київстар», «МТС Україна», «Укртелеком».

Метод (методологія). У статті застосовано такі методи наукового пізнання, як спотстереження, порівняння, узагальнення, групування та індексний метод.

Результати. Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності двох найбільших телекомунікаційних компаній України «Київстар», «МТС Україна», результати яких є стабільними та ефективними, здійснюється в межах політики самофінансування за рахунок накопичення амортизаційних відрахувань та чистого прибутку. Формуючи фінансове забезпечення з найменшим ризиком, «Укртелеком», що активно кредитує діяльність, проводить облігаційні займи на фондовому ринку. Проте така політика не дає дієвих результатів унаслідок недостатності обсягів інвестування для подолання технологічного відставання та існування додаткових внутрішніх проблем.


Ключові слова


фінансове забезпечення; інвестиційна діяльність; телекомунікаційні компанії; власні фінансові ресурси; кредити і позики

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017