Оцінка динаміки та тенденції показників продовольчої безпеки регіонів України

Alla Ivanivna Rudych

Анотація


Вступ. Одним з головних завдань агропромислового комплексу є забезпечення населення країни якісними продовольчими товарами в необхідних обсягах. Проте рівень споживання продуктів харчування залежить від світової кон’юнктури рівня внутрішніх цін, доходів громадян та інших чинників, які сукупно визначають виробничі та інвестиційні пріоритети виробників продовольства і споживчі вподобання населення. В умовах обмеженості доходів населення та перегляду соціальних гарантій виняткового значення набувають питання доступності та достатності продуктів харчування в країні.

Метою статті є оцінка рівня продовольчої безпеки в регіонах України, дослідження динамічних змін основних показників обсягів та структури споживання базових продуктів харчування, індикаторів фізичної та економічної доступності продовольства, взаємозв’язок виробництва продукції, споживання продуктів харчування та доходів населення.

Метод (методологія). На основі даних спостереження і статистико-економічних та абстрактно-логічних методів аналізу виявлено стан, тенденції та екстраполяцію основних показників продовольчої безпеки.

Результати досліджень. Комплексне оцінювання рівня продовольчої безпеки регіонів містить аналіз регіональних особливостей виробництва та споживання базових продуктів харчування та дослідження основних факторів, що їх обумовлюють; оцінку рівня продовольчої безпеки регіонів України та визначення факторів, що впливають на її рівень і тенденції.

Державна політика має бути спрямована на вирішення основних завдань: підвищення рівня доходів громадян України, стимулювання та нарощування виробництва сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів, що створить умови для насичення внутрішнього ринку та стабілізації цін на базові продукти харчування.


Ключові слова


продовольча безпека; доходи населення; динаміка виробництва продукції; продукти харчування; індекс цін; екстраполяція; тенденції; ринок продуктів; індикатори достатності споживання продуктів харчування; раціональні норми споживання

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017