Оцінювання системи ресурсного забезпечення збутової діяльності лісогосподарського підприємства та ефективності її функціонування

Nelia Viktorivna Gerasymyak, Iryna Anatoliivna Zinchuk

Анотація


Вступ. Входження підприємств України в систему світової конкуренції висуває на порядок денний проблему ефективного управління збутовою діяльністю як одну з найбільш важливих проблем удосконалювання управління підприємством загалом. Професійне управління збутовою діяльністю лісогосподарських підприємств, наявність сформованих стійких довгострокових конкурентних переваг у сфері збуту на ринку і підтримання їх у перспективі є запорукою ефективного функціонування підприємства.

Мета. Мета роботи полягає в оцінюванні ефективності функціонування системи ресурсного забезпечення збутової діяльнoсті лісогосподарського підприємства.

Метод (методологія). У статті використовуються такі методи, як системний, синтезу, аналізу, логічний та інші, які допомогли детально дослідити та проаналізувати діяльність об’єкта вивчення та управління його збутом.

Результати. У ході досліджень проблеми формування системи ресурсного забезпечення збутової діяльності лісогосподарського підприємства було продіагностовано систему ресурсного забезпечення збутової діяльності на прикладі ДП «Ковельське лісове господарство». На основі цього запропоновано шляхи удосконалення останньої. 


Ключові слова


збут; збутова діяльність; лісогосподарське підприємство; система управління збутовою діяльністю; діагностика системи управління збутовою діяльністю; ефективність збутової діяльності підприємства

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017