Активне управління інвестиційними процесами в умовах глобальних фінансових дисбалансів

Diana Volodymyrivna Cherkeziuk

Анотація


Розкрито сутність змін у сфері міжнародного інвестиційного менеджменту під впливом останніх тенденцій та особливостей розвитку світової фінансової системи. Проаналізовано діяльність інвестиційних банків, компаній з управління активами для виявлення рівня їх впливу та причетності до глобальної фінансової нестабільності. Здійснено дослідження небанківських фінансових установ — хедж-фондів, страхових компаній, пенсійних фондів, клірингових домів, інфраструктурних елементів ринку капіталу, з огляду на їх значення для загального функціонування фінансової системи та здатність спричиняти системний ризик. Проаналізовано низку інших ризиків, що виникають в умовах волатильності та невизначеності бізнес-середовища, увага до яких зросла з боку потенційного інвестора. Визначено важливість та необхідність подальшого вивчення та дослідження міжнародного досвіду боротьби з фінансовими дисбалансами та налагодження ефективного функціонування ринку цінних паперів з урахуванням переліку наявних фінансових інструментів задля розробки та впровадження нової ефективної моделі розвитку національного ринку фінансових інструментів.

Ключові слова


інвестиційний менеджмент; волатильність фінансових ринків; системний ризик; компанії з управління активами; інвестиційні банки; сек’юритизація

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017