Аналіз депозитів фізичних осіб у банках України

Olena Igorivna Tyshchenko

Анотація


Надано оцінку впливу депозитних операцій з фізичними особами на стабільність та витратність формування ресурсної бази банків України. Проведено структурний аналіз депозитного портфеля за строками залучення та групами банків. З’ясовано банки-лідери щодо нарощування обсягів депозитного портфеля фізичних осіб. За допомогою методу коефіцієнтів проаналізовано якість депозитних коштів фізичних осіб. Визначено динаміку процентних ставок за депозитами за видами валют з метою оцінки ступеня витратності цього ресурсу. За допомогою горизонтального та вертикального аналізу здійснено оцінку рівня процентних ставок та кількості депозитних програм, що пропонуються вітчизняними банками фізичним особам за типами цих програм. За результатами проведеного аналізу надано оцінку сучасного стану депозитного ринку фізичних осіб та визначено основні тенденції його подальшого розвитку. 


Ключові слова


аналіз; депозити; фізичні особи; ринок банківських депозитів; стабільність ресурсної бази; витратність ресурсної бази; банк

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017