Проблеми та шляхи покращення інвестиційної діяльності в економіці України

Natalia Olehivna Koval, Lidia Vitaliivna Terpel

Анотація


Предметом дослідження статті є інвестиційна сфера вітчизняної економіки. Мета статті - вивчення сучасного стану інвестування в Україні, висвітлення основних перспектив і проблем, з якими зустрічаються національні та іноземні інвестори та доведення необхідності організації та активізації державного управління інвестиційною діяльністю. Методологія проведення роботи базується на розробці практичних рекомендацій для підвищення ефективності інвестиційного клімату України. Результатами роботи є система пропозицій для заміни всіх неефективних методів розвитку інвестиційної сфери, уражених корупцією або з ознаками комуністичного режиму та командної економіки. А також пропонуються методи покращення роботи контрольних органів, спрощення адміністрування, знищення побутової корупції, розкриття підприємницького потенціалу, налагодження партнерства з іноземними інвесторами, оптимізація системи оподаткування і кредитування, реорганізація процесів приватизації. 


Ключові слова


інвестиції; інвестиційний клімат; інвестиційна політика; конкурентоздатність; державне управління; інвестиційне партнерство

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017