Застосування програмно-цільового підходу в регіональній економічній політиці

Alla Valeriyivna Sukhanova

Анотація


У статті запропоновано реалізацію програмно-цільового методу через системний підхід за допомогою визначення регіональних аспектів. Суть цього підходу полягає в умінні побачити регіон і його проблеми як систему, не розбиваючи її на складові, а лише окреслюючи пріоритети для забезпечення збалансованого сталого розвитку економіки, вдосконалення виробництва товарів і послуг на основі досліджень науки і досягнень техніки, соціального захисту населення та зростання його добробуту, що є найважливішою метою структурної перебудови економіки. Взаємозв'язок між елементами дає можливість не просто побачити проблеми і описати їх, а також зрозуміти, на які з них необхідно впливати для досягнення найбільшого ефекту від вкладення фінансових ресурсів у цільові програми.


Ключові слова


регіональний аспект; стратегія соціально-економічного розвитку; державні цільові програми; регіональна економічна політика; регіональні цільові програми

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017