Особливості моніторингу конкурентного середовища в молокопродуктовому підкомплексі України

Natalia Volodymyrivna Pryputa

Анотація


Предметом статті є дослідження особливостей моніторингу конкурентного середовища в молокопродуктовому підкомплексі України. Мета статті полягає в узагальненні інструментарію проведення моніторингу стану конкурентного середовища та рівня розвитку конкуренції в економіці зарубіжних країн та визначення можливостей його використання в молокопродуктовому підкомплексі України. Використано наступні методи: функціональний аналіз, аналіз і синтез, абстрактно-логічний, аналогій, експертний метод.

Основні результати дослідження полягають в узагальненні основних умов розвитку конкуренції та формування конкурентного середовища та виділенні трьох підходів до розгляду конкуренції: 1) як рушійної сили функціонування ринкy або як однієї з сил макроекономічного регулювання; 2) як елементу змагальності на ринку або як одного з елементів активізації на мікроекономічному рівні; 3) як критерію ідентифікації типу галузевого ринку. Охарактеризовано основні функції конкуренції: розподільчу, економії, стимулювальну, адаптації, інноваційну, пошуково-якісну. Доведено, що ефективне здійснення заходів антимонопольно-конкурентного регулювання потребує належного моніторингу. Це потребує вдосконалення інструментарію визначення рівня конкуренції на ринку. Узагальнено міжнародний досвід щодо нижньої межі визнання домінування однієї компанії на ринку та крайні припустимі рівні концентрації ринку за різними угодами: горизонтальних угод, вертикальних угод, інших угод, за координації економічної діяльності та за узгоджених дій. Доведено доцільність застосування диференційованого підходу антимонопольно-конкурентного регулювання ринку молока та молочної продукції за зазначеними угодами.

Результати можуть бути використані при формуванні інструментарію з моніторингу cтану конкуренції на вітчизняному ринку молока та молочної продукції.


Ключові слова


моніторинг; конкуренція; конкурентне середовище; антимонопольно-конкурентне регулювання; молокопродуктовий підкомплекс; ефективність

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017