Укладення транспортних контрактів в умовах міжрегіональної економічної взаємодії

Oleksandr Vladyslavovych Korniyetskyi

Анотація


У статті розглянуто та обґрунтовано напрямки удосконалення структури документообігу в транспортній сфері. Теоретичною та методологічною основою статті є укладання міжнародних торговельних контрактів з урахуванням транспортного фактору і з'ясування світових цін на транспортування експортно-імпортної продукції. У процесі роботи використовувалися умови транспортних договорів та контрактів. Результати дослідження показали, що транспортний фактор істотно впливає на ціну товару. Мова йде про урахування транспортної складової в ціні товару, з огляду на географічне розташування партнерів один відносно одного й до центрів міжнародної торгівлі товаром, а також встановлення економічно обґрунтованих тарифів на перевезення вантажів, що відображають представницький рівень світових цін у транспортній сфері. Отримані результати дослідження спрямовані на вирішення суспільно необхідних витрат на доставку товарів від постачальника до споживача, при цьому оцінюється ефективність транспортного обслуговування на всьому маршруті. Дані дослідження доцільно застосовувати в транспортній інфраструктурі.


Ключові слова


транспортний контракт; транспортні умови; оформлення перевезень; транспортні документи; вантаж; транспортні операції; тариф; поліс

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована.

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online)

 

© Тернопільський національний економічний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2017