Історія журналу

«Економічний аналіз» –  збірник наукових праць  Тернопільського національного економічного університету

Рік заснування: 2007.

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ 19228-9028ПР від 13.07.2012 р.

ISSN 1993-0259 (Print)
ISSN 2219-4649 (Online)

Періодичність видання - 4 рази на рік

Збірник видається змішаними мовами українською, російською, англійською мовами.

Засновник і видавець: Тернопільський національний економічний університет

Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців

ДК № 3467 від 23.04.2009 р.

Збірник "Економічний аналіз” є наступником збірника наукових праць викладачів та аспірантів кафедри економічного аналізу Тернопільського національного економічного університету "Наукові записки”, який видавався з 1993 року.

Збірник входить до Переліку наукових фахових видань України у галузі економічних наук (наказ Міністерства освіти і науки України від 09.03.2016 р. № 241)